Úvodní stránka compas
Úvodní stránka
Tel: +420 543 216 642
Fax: +420 543 216 642

Kariéra

Popis pracovní pozice

Dassault Systèmes SolidWorks Corp., dceřiná společnost koncernu Dassault Systèmes S.A., představuje světovou špičku v oblasti 3D řešení, která pomáhají miliónům inženýrů a konstruktérů dosáhnout úspěchu prostřednictvím inovací. Naše produkty umožňují intuitivní práci v oblastech navrhování výrobků, simulací, publikování, správy dat a hodnocení dopadu na životní prostředí.

Pro jednoho z našich velmi úspěšných a rostoucích prodejců hledáme motivovanou a nadšenou osobnost na pozici

Obchodní zástupce

Výkonnostní profil

Rozvoj znalostí produktového portfolia SOLIDWORKS, specifických prodejních postupů a struktury stávajících i potenciálních zákazníků: Primárním cílem přijímacího procesu je získat komplexní znalosti portfolia produktů SOLIDWORKS, stejně jako organizační struktury, obchodních postupů, aspektů ovlivňujících nákupy a klíčových autoritativních pracovníků u zákazníků. Tyto znalosti umožňují obchodnímu zástupci rozpoznat kritické obchodní potřeby zákazníka a nabídnout mu odpovídající individuální řešení.

Řízení prodejních aktivit v přidělené oblasti: Uplatnění portfolia produktů SOLIDWORKS ve výrobě a technologických i návrhářských oblastech průmyslu. Hlavním cílem je proto rozvíjet, kultivovat a uzavírat nové obchodní příležitosti. To zahrnuje oslovování perspektivních zákazníků, provádění průzkumů, termínové plánování či domlouvání prodejních i konzultačních schůzek a všechny další činnosti v rámci prodejního cyklu.

Budování dlouhodobých partnerství s klíčovými zákazníky na základě pochopení organizační struktury i obchodních procesů a s ohledem na zajištění výsledných prodejních příležitostí: Poskytování nepřetržitých nabídek doplňkových řešení, která zlepšují celkovou obchodní produktivitu a ziskovost v rámci inženýrských a výrobních prostředí.

Poskytování detailních a přesných měsíčních odhadů: Poskytování precizních odhadů na měsíční bázi umožňuje upřednostňovat a věnovat se jednotlivým úkolům produktivně.

Dodržování, či překračování měsíční a roční prodejní kvóty a cílových tržeb: Hlavním cílem je splnit, nebo překonat nastavené cíle díky aktivnímu a silně osobně motivovanému postoji a důrazu na výsledky.

Nezávislá a efektivní práce: Práce vykonávaná pozitivním, efektivním a na řešení orientovaným způsobem – za využití vašich silných organizačních dovedností, schopnosti organizovat čas a řešit problémy. Staňte se iniciativním pracovníkem zaměřeným na důslednou tvorbu nových příležitostí.

Buďte dobrým týmovým hráčem: Spolupracujte s partnery na každodenní bázi – s cílem zvýšení prodejních příležitostí, perspektivních kontraktů a možností přinášet ukázky a prezentace oborově zaměřeným zákazníkům. Pracujte ruku v ruce s inženýry při předvádění řešení, která naplní požadavky zákazníka.

Kvalifikace a schopnosti:

  • Úspěšně jste dokončil/a vaše technické či ekonomické vzdělání.
  • Máte minimálně 2–5 let prokazatelně úspěšné praxe v oblasti prodeje komplexních technologických řešení pro výrobní, technologické či IT obory.
  • Máte dobré povědomí o celkových obchodních procesech a organizačních strukturách středně velkých společností.
  • Prvotřídní odborné znalosti v oblasti MCAD jsou výhodou, ne však nezbytností. Minimálně ale máte silný a blízky vztah k technice a technologiím.
  • Dáváte přednost konkurenčnímu prostředí, kde můžete často dosahovat vlastních úspěchů.
  • Máte výborné komunikační a prezentační schopnosti.
  • Jste ochotní cestovat.
  • Znalosti anglického jazyka jsou výhodou, ne však nezbytností.
V případě zájmu prosím zašlete Váš životopis na e-mailovou adresu info@solidworks.cz.