Úvodní stránka compas
Úvodní stránka
Tel: +420 543 216 642
Fax: +420 543 216 642
Terrafugia, Inc

Terrafugia, Inc

Terrafugia

S použitím softwaru SOLIDWORKS dokázala společnost Terrafugia v rámci zkráceného návrhářského cyklu inovovat první praktické, integrované letadlo vhodné pro silniční provoz.

ZÍSKANÉ VÝHODY

  • Urychlení procesu vývoje
  • Minimalizace hmotnosti za současného zachování pevnosti
  • Úspora času díky automatizované aplikaci pro trasování
  • Inovace prvního praktického, integrovaného letadla schváleného pro silniční provoz

Úkol

Terrafugia, Inc. přeměnila koncept řiditelného letadla na skutečnost. Společnost založili v roce 2006 ocenění letečtí inženýři vyškolení z MIT a držitelé titulu MBA. Společnost vyvinula letadlo Transition®, osobní letadlo, které dokáže převést I automobil. Při výběru návrhářského balíku pro projekt zakladatelé společnosti správně odhadli, že povaha projektu – se dvěma skupinami bezpečnostních a výkonnostních norem– by vyžadovala robustní a pružnou platformu pro 3D návrh.

Řešení

Společnost si zvolila software SOLIDWORKS, protože se snadno používá, nabízí pokročilé nástroje zpracování povrchů, poskytuje robustní funkce velkých sestav a zahrnuje integrované aplikace, jako je software SOLIDWORKS Simulation a SOLIDWORKS Routing. Implementací SOLIDWORKS zrychlila společnost Terrafugia svůj proces vývoje, minimalizovala hmotnost součástí za současného zachování pevnosti, ušetřila čas díky automatizovanému trasování a inovovala první praktické integrované řiditelné letadlo.

„Čím více času ušetříme, tím lépe. Software SOLIDWORKS se projevil jako kvalitní nástroj, který nám k tomu pomůže“. - Gregor Cadman, Konstruktér

Průmyslové odvětví: Letectví a zbrojní průmysl
Předchozí CAD software: Žádný
Produkt (y): SOLIDWORKS Simulation, SOLIDWORKS Professional, SOLIDWORKS Premium
Výhody: Výsledky, 2D/3D přechod, školení, návrh lepších produktů
Prodejce: CADD Edge, Inc.

Zobrazit případovou studii