Úvodní stránka compas
Úvodní stránka
Tel: +420 543 216 642
Fax: +420 543 216 642
Nuvera Fuel Cells, inc.

Nuvera Fuel Cells, inc.

NuveraDíky softwaru SOLIDWORKS nyní společnost Nuvera Fuel Cells vyvíjí zde vyobrazené prvotřídní vodíkové generátory PowerTap.

ZÍSKANÉ VÝHODY

  • Zkrácení cyklů návrhu o 25%
  • Snížení nákladů na vývoj výrobků o 33%
  • Snížení nákladů souvisejících s administrativou a přepracováním o 20%
  • Zisk významného podílu na trhu s palivovými články pro vysokozdvižné vozíky

Úkol

Coby globální jednička v oblasti vývoje systémů palivových článků a procesorů vyrábí společnost Nuvera Fuel Cells, Inc. palivové články a systémy pro výrobu vodíku, které se používají v průmyslových vozidlech a zařízeních, včetně vysokozdvižných vozíků, které se používají ve skladech a distribučních střediscích. Společnost potřebovala urychlit vývoj a rychle uvést produkty na trh.

Řešení

Společnost Nuvera si zvolila 3D konstrukční software SOLIDWORKS®, protože se snadno používá a je za rozumnou cenu a protože nabízí celou řadu integrovaných návrhářských a simulačních funkcí, které jsou zapotřebí k tomu, aby společnost mohla vyvíjet své výrobky. Díky výběru řešení SOLIDWORKS se společnosti Nuvera podařilo zkrátit cykly návrhu o 25 procent, snížit náklady na vývoj o 33 procent, zredukovat náklady související s administrativou a přepracováním o 20 procent a získat významný podíl na trhu s palivovými články pro vysokozdvižné vozíky.

"Se SOLIDWORKSem šetříme čas a řídíme náklady prakticky v každé fázi procesu návrhu, ať již se jedná o návrh součásti nebo celé sestavy". - Anthony Macaluso, Manažer týmu návrhářů

Průmyslové odvětví: Energetika, petrochemie, zpracovatelský průmysl
Předchozí CAD software: Žádný
Produkt (y): SOLIDWORKS Flow Simulation, SOLIDWORKS Professional, SOLIDWORKS Premium
Výhody: Hodnota, 2D/3D přechod, snadné ovládání, kariérní růst
Prodejce: Solidvision, Inc.

Zobrazit případovou studii