Úvodní stránka compas
Úvodní stránka
Tel: +420 543 216 642
Fax: +420 543 216 642
Certifikace pro studenty CAD

Certifikace pro studenty CAD

Na dnešním vysoce konkurenčním trhu práce potřebují CAD profesionálové získat každou možnou výhodu – a program SOLIDWORKS ® Certification je pro vaše studenty osvědčeným přínosem.

S certifikací SOLIDWORKS studenti prokážou své odborné znalosti 3D konstruování, koncepčního i trvale udržitelného navrhování v SOLIDWORKSu a své odhodlání k profesnímu rozvoji. SOLIDWORKS Education Program nabízí následující certifikace:

CSWA – Academic

Certified SOLIDWORKS Associate – Academic je certifikace určená pro studenty s minimálně šesti až devíti měsíci zkušeností se SOLIDWORKSem a se základními znalostmi o inženýrství a postupech. Více informací o CSWA – Academic Exam.

CSWP

Certified SOLIDWORKS Professional je jednotlivec, který úspěšně projde naší zkouškou pokročilých dovedností.

CSDA

Certified Sustainable Design Associate prokazuje pochopení principů při posuzování životního prostředí a trvale udržitelného navrhování.

CSWSA – FEA

Certified SOLIDWORKS Simulation Associate – Finite Element Analysis prokazuje základní znalosti při porozumění zásadám analýzy zatížení a metody konečných prvků (MKP/FEM).

Studenti mohou tyto zkoušky složit bezplatně, pokud má jejich škola status SOLIDWORKS Academic Certification Provider a předplatné. Platí zde minimální licenční požadavky, které se liší podle regionu. Chcete-li získat status SOLIDWORKS Academic Certification Provider, klikněte zde.

SOLIDWORKS Accredited Educator Certification

Poskytuje pedagogům osvědčení o odborném rozvoji a prokazuje jejich technické znalosti a dovednosti v učebně. Více informací o certifikaci SOLIDWORKS Accredited Educator.

Zkouška TECE

Technology Educator Competency Exam je určena pedagogům, které vyučují práci se softwarem SOLIDWORKS v učebnách. TECE prokazuje jejich technickou dovednost v učebně při výuce 3D CAD konstruování, simulací a trvale udržitelného navrhování. Více informací o Technology Educator Competency Exam.