Úvodní stránka compas
Úvodní stránka
Tel: +420 543 216 642
Fax: +420 543 216 642

Solidworks Express Newsletter

spacer
Září 2015
spacer
spacer
spacer
NOVINKY A UDÁLOSTI
spacer
SOLIDWORKS pomáhá začínajícím podnikatelům
spacer
spacer
Zúčastněte se předvedení softwaru SOLIDWORKS 2016
spacer
Spustili jsme program SOLIDWORKS for Entrepreneurs, který umožní podnikatelům v počátečním období bezplatný přístup ke kompletním licencím 3D CAD softwaru SOLIDWORKS, pomáhajícím milionům inženýrů a konstruktérů uspět prostřednictvím inovací.
Zjistěte, zda je tento program určen právě pro Vás.
spacer
spacer
SOLIDWORKS 2016 nabídne nástroje, které vám pomohou řešit komplexní problémy rychleji a v dřívější fázi konstrukčního procesu; zefektivnit souběžné konstrukční procesy; lépe spolupracovat v rámci různých konstrukčních procesů a další.
Zaregistrujte se a využijte příležitosti zjistit vše o nových možnostech softwaru SOLIDWORKS 2016.
spacer
spacer
TIPY A TRIKY
spacer
ZJIŠTĚNÍ OBJEMU DUTINY DANÉ SOUČÁSTI V SOLIDWORKSU
spacer
Podívejte se na video, v němž se dozvíte, jakým způsobem lze snadno a rychle zjistit objem dutiny dané součásti v softwaru SOLIDWORKS.
spacer
spacer
NOVÁ FUNKCE SOLIDWORKS 2016: VÝBĚR KONFIGURACE PŘI VKLÁDÁNÍ DÍLU
spacer
Nyní můžete již při vkládání dílu do sestavy vybrat jeho konfiguraci. Při použití příkazu Vložit díl/Začít sestavu, vyberete požadovanou konfiguraci ještě před umístěním dílu do grafického okna.
spacer
spacer
spacer
spacer
NOVÁ FUNKCE SOLIDWORKS 2016: OTOČENÍ SMĚRU ODSAZENÍ SKICI
spacer
Nyní je možné obrátit směr odsazení entit skici pomocí tlačítka Opačný směr. Dříve bylo nutné požadované entity vymazat nebo znovu vytvořit.
spacer
spacer
spacer ÚSPĚCHY ZÁKAZNÍKŮ
spacer
SOLIDWORKS pomáhá při vývoji dakarských speciálů: „SOLIDWORKS umožňuje už při konstrukci odhalit řadu problémů – dříve, než se vůbec začne s výrobou. Díky simulacím jsme ušetřili hodně času, který je při stavbě závodního auta rozhodující.“ Aleš Loprais - pilot a manažer Loprais teamu.
spacer
spacer
spacer MYSOLIDWORKS
BEZPLATNÉ LEKCE SOLIDWORKS MBD NA PORTÁLU MYSOLIDWORKS
spacer
spacer

Na komunitním portálu MySolidWorks byly zpřístupněny bezplatné lekce SOLIDWORKS MBD: více než 3 hodiny plné videoukázek, kvízů, výukových souborů a dalších zdrojů.

spacer
spacer DraftSight
VÝUKOVÉ ZDROJE DRAFTSIGHT
spacer
spacer
Portál 3D Content Central oblékl nový hábit a díky jeho intuitivnějšímu vzhledu je vyhledávání CAD modelů, knihovních prvků, 2D bloků a maker snazší a rychlejší než kdy dříve. Podívejte se, jak lze s 2D CAD bloky pracovat s pomocí softwaru DraftSight.
spacer
spacerspacer
spacer SEMINÁŘE SOLIDWORKS
spacer
SOLIDWORKS, to není jen 3D CAD. Řešení SOLIDWORKS pokrývají všechny aspekty vašeho vývojového procesu díky plynule navazujícímu, integrovanému pracovnímu postupu konstruování, ověřování, technické komunikace a správy dat. Přijďte se o tom přesvědčit na některý z našich živých seminářů.
spacer
spacer SKUPINY UŽIVATELŮ
spacer
Uživatelské skupiny jsou cenným zdrojem pro všechny uživatele systému SOLIDWORKS. S více než dvěma miliony uživatelů, stovkami autorizovaných prodejců SOLIDWORKSu a partnery i zaměstnanci SOLIDWORKSu po celém světě nemají talent a odborné znalosti této komunity ve svém oboru konkurenci. Přejděte na swugn.org a objevte skupiny uživatelů ve vašem okolí.
spacer
spacer
spacer
Facebook Twitter LinkedIn YouTube
SW Logo
3DS Logo

Dassault Systèmes SolidWorks Corporation
175 Wyman Street
Waltham, MA 02451 USA
Email: generalinfo@solidworks.com

This is a commercial email being sent by Dassault Systèmes S.A. on behalf of Dassault Systèmes SolidWorks Corporation. We respect your right to privacy. See our privacy policy for more information.

To change the types of communications you receive, or to discontinue receiving email from Dassault Systèmes SolidWorks Corporation, please use this link: http://www.solidworks.com/preferences/

© 2015 Dassault Systèmes SolidWorks Corporation. All rights reserved.

spacer