Úvodní stránka compas
Úvodní stránka
Tel: +420 543 216 642
Fax: +420 543 216 642

Solidworks Express Newsletter

spacer
spacer
Červenec 2015
spacer
spacer
NOVINKY A UDÁLOSTI
spacer
WEBINÁŘ: Snadná tvorba podkladů pro technickou dokumentaci: 7. července 2015
spacer
spacer
Byla uvedena beta verze
SOLIDWORKS 2016
spacer
Zveme vás na webinář zaměřený na proces automatizace tvorby podkladů pro technickou komunikaci pomocí aplikace SOLIDWORKS Composer. Webinář se bude vysílat 7. července od 10. hodin v českém jazyce.
spacer
spacer
Software SOLIDWORKS 2016 obsahuje stovky vylepšení, která byla zavedena na základě vašich cenných připomínek a podnětů. Stránka věnovaná beta verzi SOLIDWORKS 2016 nabízí nejnovější beta verzi ke stažení, možnost předkládat další návrhy na vylepšení i soutěž o hodnotné ceny.
spacer
TIPY A TRIKY
spacer
NÁVRH CHLAZENÍ A VÝSLEDKY DEFORMACE
spacer
Podívejte se na video, v němž se dozvíte, jak snadno lze optimalizovat chladicí kanály vašich vstřikovacích forem a jak vizualizovat a změřit deformaci vašich součástí se softwarem SOLIDWORKS Plastics.
spacer
spacer
TŘI SNADNÉ KROKY K VAŠÍ PRVNÍ ANALÝZE PLNĚNÍ
spacer
Podívejte se, jak provést analýzu plnění formy během tří jednoduchých kroků se softwarem SOLIDWORKS Plastics.
spacer
spacer
spacer
spacer
NÁVRH VSTŘIKOVACÍHO SYSTÉMU A FÁZE DOTLAKU
spacer
Podívejte se na video demonstrující, jak snadné je definovat vstřikovací systém v softwaru SOLIDWORKS Plastics a jak čas dotlaku ovlivňuje smrštění součásti.
spacer
spacer
spacer
spacer ÚSPĚCHY ZÁKAZNÍKŮ
spacer
Chcete vědět, jak společnosti jako Knapheide Manufacturing používají 3D konstrukční řešení SOLIDWORKS® pro rozšíření jejich portfolia produktů, eliminaci neefektivní práce a snížení nákladů při současném rozvoji svého podnikání?
spacer
spacer
spacer MYSOLIDWORKS
PORTÁL MYSOLIDWORKS
spacer
Activate MySolidWorks
Professional Today
spacer

Najděte odpovědi na své otázky napříč celou komunitou SOLIDWORKS i zdroji technické podpory. Jediné místo, kam se můžete připojit a kde můžete objevovat i sdílet vše týkající se SOLIDWORKSu!

spacer
spacer DraftSight
VÝUKOVÉ ZDROJE DRAFTSIGHT
spacer
spacer
spacer
spacer
Učte se a rozvíjejte vaše dovednosti při práci se systémem DraftSight®. Získejte příručku Začínáme s Draftsightem, Základy navrhování v systému Draftsight, e-knihu s tipy a triky, a další!
spacer
spacer
spacer Semináře SOLIDWORKS
spacer
SOLIDWORKS, to není jen 3D CAD. Řešení SOLIDWORKS pokrývají všechny aspekty vašeho vývojového procesu díky plynule navazujícímu, integrovanému pracovnímu postupu konstruování, ověřování, technické komunikace a správy dat. Přijďte se o tom přesvědčit na některý z našich živých seminářů.
spacer
spacer
spacer SKUPINY UŽIVATELŮ
spacer
spacer Uživatelské skupiny jsou cenným zdrojem pro všechny uživatele systému SOLIDWORKS. S více než dvěma miliony uživatelů, stovkami autorizovaných prodejců SOLIDWORKSu a partnery i zaměstnanci SOLIDWORKSu po celém světě nemají talent a odborné znalosti této komunity ve svém oboru konkurenci. Přejděte na swugn.org a objevte skupiny uživatelů ve vašem okolí.
spacer
spacer
spacer
Facebook Twitter LinkedIn YouTube
SW Logo
3DS Logo

Dassault Systèmes SolidWorks Corporation
175 Wyman Street
Waltham, MA 02451 USA
Email: generalinfo@solidworks.com

This is a commercial email being sent by Dassault Systèmes S.A. on behalf of Dassault Systèmes SolidWorks Corporation. We respect your right to privacy. See our privacy policy for more information.

To change the types of communications you receive, or to discontinue receiving email from Dassault Systèmes SolidWorks Corporation, please use this link: http://www.solidworks.com/preferences/

© 2015 Dassault Systèmes SolidWorks Corporation. All rights reserved.

spacer
spacer